KURSENI MĖ SHUMĖ ENERGJI!
Profili i dritareve ALUPLAST dhe xhami i dyfishtė sigurojnė ruajtje solide tė temperaturave brenda dhomės, duke izoluar ngrohtėsinė apo freskinė, varėsishtė prej stinėve, kėshtu do tė kurseni energjinė pėr ngrohje apo kondicione

Sherbimet

 

Plastika ne ditėt e sotme, zėnė vendin, si materiali me i preferuari si dhe suksesi I sajė po rritet dita ditės. Nėpėr ndėrtimet e komplekseve tė reja, ajo pėrdoret rreth 60 %, kurse nė ato tė vjetrat, perpunohen prej 10 dritarėve, 7 tė plastikes.
Nė bashkėpunim me firmat e njohura boterore ju ofrojnė:

  • Dyer nga alumini dhe plastika

  • Dritare nga alumini dhe plastika

  • Roleta tė modeleve tė ndryshme

  • Rrethoja alumini (gilindera)

  • Fasada strukturale

  • Xham pėr dimensione tė mėdha

  • Si dhe shumė artikuj tjerė