KURSENI MĖ SHUMĖ ENERGJI!
Profili i dritareve ALUPLAST dhe xhami i dyfishtė sigurojnė ruajtje solide tė temperaturave brenda dhomės, duke izoluar ngrohtėsinė apo freskinė, varėsishtė prej stinėve, kėshtu do tė kurseni energjinė pėr ngrohje apo kondicione

Produktet

 

  • Dyer nga alumini dhe plastika

  • Dritare nga alumini dhe plastika

  • Roleta tė modeleve tė ndryshme

  • Rrethoja alumini (gilindera)

  • Fasada strukturale

  • Xham pėr dimensione tė mėdha

  • Si dhe shumė artikuj tjerė