KURSENI MĖ SHUMĖ ENERGJI!
Profili i dritareve ALUPLAST dhe xhami i dyfishtė sigurojnė ruajtje solide tė temperaturave brenda dhomės, duke izoluar ngrohtėsinė apo freskinė, varėsishtė prej stinėve, kėshtu do tė kurseni energjinė pėr ngrohje apo kondicione

  • scottwills_trees
  • cyan_tree
  • scottwills_meercats
  • volley-ball
  • child
 
 

www.vellezeritshala.net

Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastikla dhe alumini me roleta te jashtme dhe mbi dritare si dhe te brendshme dhe gilindera.  Vellezerit Shala - Kline
Me dritaret nga Vellezerit Shala do të keni izolim të përkryer nga zhurma dhe ambienti i jashtëm.
Profili ALUPLAST  siguron edhe izolim të shkelqyeshëm kundër ndikimit të temperaturave të jashtme, duke ruajtur atmosferën brenda dhomës ashtu siç dëshironi ju.
Te gjitha produktet jane me garancion.
Gjithashtu exportojme edhe jasht Kosoves. Transporti me marreveshje.
Transporti mbrenda Kosoves Gratis
.

 

Se Shpejti